Родині загиблого Артема Бондаренко з 25-ї Окремої Повітрянодесантної Бригади вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

Днями у Дніпрі родині героїчно загиблого десантника 25-ї Окремої Повітрянодесантної Бригади, що базується в смт. Гвардійське Новомосковського району, старшини Артема Бондаренко вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня. Державну нагороду родині загиблого героя вручив військовий комісар Новокодацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Ніколенко.

Окрім рідних та близьких загиблого воїна, на заході також були присутні бойові побратими, воїни-десантники та особовий склад Новокодацького ТЦК та СП. Пам’ять Артема Бондаренка вшанували хвилиною мовчання.

Головний сержант парашутно-десантної роти  25-ї Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади ДШВ ЗС України стapшина Артем Бондаренко героїчно загинув 2 вересня 2020-го неподалік селища Лобачове Луганської області в районі проведення Операції об'єднаних сил рятуючи під час пожежі військове майно.

За спогадами товаришів по службі, того дня поблизу передових позицій їхнього взводного опорного пункту спалахнула лісова пожежа. Кожної миті вогонь наближався до захисників. Постало питання евакуації особового складу і бойової техніки. Але повністю залишити бойові позиції наші військові не могли. Артем, перебуваючи в горнилі пекла, свідомо залишився на бойовому посту й евакуював військове майно та техніку. Мужній воїн ціною власного життя врятував інших десантників і прикрив відхід побратимів.

Артем Анатолійович Бондаренко народився 21 липня 1982 року. У 2014-му добровольцем став на захист України й у складі десантного підрозділу брав участь у найзапекліших боях на Донбасі – захищав Донецький аеропорт, Авдіївську промзону, Піски, Станицю Луганську.

Поховали Артема Бондаренка з військовими почестями на Краснопільському кладовищі в Дніпрі.

Вічна йому пам’ять і слава! Вічна пам’ять і слава всім тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність Української держави!