Одна із громад, що на Новомосковщині, стала переможцем конкурсної Програми «Малі міста – великі враження»

12 грудня 2019 року, відбулась підсумкова конференція грантової програми, участь у якій взяла представник від громади Булава С., автор проекту «Створення туристичного кластеру на території Перещепинської ОТГ». За підсумками конкурсу Перещепинська міська ОТГ, що на Новомосковщині, стала однією із переможців конкурсної Програми «Малі міста - великі враження 2019».

Сама ж програма стартувала 15 квітня 2019 року – було оголошено прийом заявок, і проводилася вона вже вдруге Міністерством культури України та Українським центром культурних досліджень. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Головна ціль програми – підтримка населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Участь у конкурсі могли взяти культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб-підприємців.

В результаті конкурсу було обрано 74 проекти-переможці, але вдалося реалізувати 71 проект, оскільки 3 з різних причин не змогли впровадити грант у своїй громаді.

Під час підсумкової конференції відбулась зустріч з Володимиром Бородянським, Міністром культури, молоді та спорту України. Після чого учасники проектів презентували свої здобутки, статистику та тенденції розвитку громад.