Новомосковські пожежники проводять перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

24 жовтня поточного року інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели перевірку додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту  керівниками КЗ «Панасівський геріатричний пансіонат», розташованого в селі Панасівка Новомосковського району.

Основну увагу фахівці ДСНС приділили утриманню евакуаційних шляхів, наявності первинних засобів пожежогасіння, наявності внутрішнього та зовнішнього водопостачання, систем протипожежного захисту та інше. Рятувальники також провели профілактичні бесіди з персоналом об’єкту, відпрацювання планів евакуації, нагадали дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного виду, та вручили тематичні листівки й пам’ятки з правил поведінки в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

На інформаційних стендах закладу розмістили профілактичні листівки з правил безпеки життєдіяльності та вказали не зволікати телефонувати до Служби порятунку «101» у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події.