Новомосковський військовий лісгосп відзначив професійне свято – День працівника лісу

18 вересня 2020 року в ДП «Новомосковський військовий лісгосп» до професійного свята – Дня працівника лісу  відбулися урочистості. Привітати колектив прийшли  учні  Гвардійської загальноосвітньої  школи.

З вітальним словом до колективу, присутніх гостей звернувся керівник ДП «Новомосковський військовий лісгосп» Іванів Василь Михайлович, який привітав усіх присутніх зі святом та подякував колективу за сумлінну працю і особистий внесок кожного працівника у розвиток підприємства та лісової галузі.

За особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісового господарства, сумлінне виконання службових обов’язків, охорону та відтворення лісових багатств та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу директором підприємства були  вручені кращим працівникам підприємства нагороди та відзнаки Державного агентства лісових ресурсів України, Федерації профспілок лісової галузі, обласного управління лісового та мисливського господарства, райдержадміністрації та районної ради, Черкаської ОТГ, грамоти та подяки від керівника та профспілкової організації ДП «Новомосковський військовий лісгосп».

Згідно наказу Держлісагентства України за особистий внесок в розвиток лісової галузі, багаторічну та бездоганну службу директор ДП «Новомосковський військовий лісгосп» Іванів  Василь Михайлович нагороджений нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні».