На Новомосковщині у власному будинку загинули чоловік та дружина

Як повідомляють журналісти 34-телеканалу, у Новомосковському районі в с. Піщанка, у власному будинку були виявлені тіла загиблих чоловіка та дружини. Слідів насильницької смерті на тілах загиблих не було, проте в будинку був присутній запах газу.

Першим про трагедію дізнався брат загиблої жінки Олександр Оберемок, який і знайшов сестру з чоловіком.

"Я зайшов і виявив Сергія, що лежить на дивані. Він уже був мертвий. Сестру мою я не бачив, її побачила вже моя дружина. Був запах незрозумілий, не можу передати який", - розповів Олександр Оберемок.

Свідками трагедії стали і сусіди - збіглися на допомогу. Втім, було вже пізно.

Про родину розповідають тільки хороше.

"Знаю їх з дитинства, всіх, і дітки виросли на моїх очах. То моя хрещениця Віка. Ми пішли вже, то вони вже були, холодні. Швидка приїхала - констатувала смерть. Припускають газ. І так воно насправді і було", - поділився сусід Олександр Царьков.

У поліції версію з газом підтверджують.

"Попередньо поліцією встановлено, що смерть наступила в результаті отруєння газом через несправність газового котла. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 КК - порушення вимог пожежної безпеки", - заявила прес-секретар Новомосковської поліції Ольга Зіньківська.

Сусіди чули, що Сергій сам намагався полагодити газовий котел, але в чому саме була проблема - не знають.

Газовики кажуть, котел знову не оглядали, так як скарг від мешканців не було. А перевіряти без їхнього дозволу не мають права.

"З споживачами, які проживали за цією адресою, не було укладено договору на технічне обслуговування. Це і обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, обслуговування газових приладів і інші послуги", - говорить прес-секретар обласної газової служби Дарія Попова.