На Новомосковщині рятувальники провели рейдові перевірки місць відпочинку населення

12 червня інспектори Новомосковського міськрайонного відділу та рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області з метою попередження пожеж в природних екосистемах, провели рейдову перевірку місць відпочинку населення у лісовому масиві вздовж берегової зони річки Самара на території Піщанської об’єднаної територіальної громади.

В ході проведення рейду з відпочиваючими були проведені профілактичні бесіди, основна увага була направлена на недопущення розведення багать в екосистемах, випалювання сухої трави, залишків рослинності та побутових відходів у лісових масивах і відкритій місцевості. Також нагадали правила безпеки на водоймах.

Для якісного засвоєння застережень, громадянам були вручені відповідні профілактичні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж!» та «На воді відпочивай з розумом!».

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки у лісі та правил безпечної поведінки на воді застереже від трагедії. У разі небезпеки негайно телефонуйте до Служби порятунку «101»