На Новомосковщині піротехніки знищили застарілі боєприпаси

20-го листопада фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області двічі залучались до робіт зі знищення застарілих вибухонебезпечних предметів на території Дніпропетровської області. Так у п’ятницю о 15:10 у  Новомосковському районі, 2 км на південь від села Орлівщина (лісосмуга), під час прогулянки чоловік виявив застарілий артилерійський снаряд АС-152мм, у кількості 1 одиниця.

Того ж дня у Апостолівському районі, 2 км в південному напрямку від села Веселі Чумаки (відкрита територія), під час земельних робіт громадянин виявив застарілий артилерійський снаряд АС-152мм, у кількості 1 одиниця.

Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області виявлені боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву.

Шановні громадяни!

Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів! У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102».