На Новомосковщині капітально відремонтували 18 кілометрів дороги Вільне-Гвардійське

Двошарове покриття, новенька розмітка та сучасні світловідбивачі. На Новомосковщині капітально відремонтували 18 кілометрів автошляху Вільне-Гвардійське. Лишилось –  ще три. Роботи продовжать вже навесні 2020 року, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Дорога поєднує селища Орлівщина та Вільне Новомосковського району. Вона йде через військові містечка Черкаське та Гвардійське, а далі –  виходить на харківську трасу. Виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Петро Горбенко каже – за останні кілька років покриття вщент «зносилося» та було все у ямах.

«Навантаження на цей автошлях дуже велике, тому останні роки він був у жахливому стані. Але після капітального ремонту значно покращилося сполучення між населеними пунктами. Багато місцевих працюють у сусідніх селищах – тепер дістатися до роботи стало значно легше»,  –  розповів в.о голови Новомосковської райдержадміністрації Петро Горбенко.

Роботи стартували у 2019 році. Підрядники вже відремонтували 18 кілометрів шляху між Орлівщиною та Черкаським. Замінили покриття та нанесли розмітку.

«Ми повністю зрізали покриття на поклали два шари асфальтобетону. Також встановили світловідбивачі – для безпеки пішоходів та водіїв», –  сказав представник підрядної організації Павло Чухно.

Підрядникам лишилось привести до ладу ще три кілометри – між селищами Гвардійське та Вільне. Роботи планують продовжити вже навесні 2020 року.

Загальна протяжність автошляху – 21 кілометр.