На Новомосковщині в 25 – у Окрему Повітряно-десантну бригаду призвали резервістів

Понад 200 чоловік з різних областей України на 2 тижні поповнили ряди 25-ї Окремої Повітряно-десантної бригади, яка дислокується в Новомосковському районі.

Особовий склад оперативного резерву першої черги (ОР-1) в складі підрозділів військової частини відновлять свої знання з вогневої, тактичної, інженерної, медичної та спеціальної підготовки – про це стало відомо з особистої сторінки бригади у Facebook.

Вже пройшли заняття з підготовки до стрибків з парашута. Військовослужбовці, які вже мають досвід стрибків, змогли відновити свої знання.

- Під час занять військовослужбовці оперативного резерву, що вже здійснювали стрибки з парашутом, пригадали раніше набуті знання та навички на наземних тренажерах. Відпрацювали дії парашутиста у вертольоті, при відділенні з повітряного судна та при приземленні, ретельно розібрали ймовірні ситуації що можуть виникнути у небі.

Під наглядом досвідчених інструкторів, разом з постійним особовим складом, резервісти здійснювали навчальні спуски за допомогою канату зі зброєю, вправлялися у обороні майданчика та подальшому переміщенню на визначений рубіж, - говориться у повідомленні