На Новомосковщині відбулись відкриті змагання з воркауту

25 липня у с. Голубівці Новомосковського району відбулися відкриті змагання з воркауту. Це порівняно новий вид спорту, гімнастика, що передбачає виконання вправ на вуличних спортмайданчиках, здебільшого – на турніках. Цей любительський спорт не потребує особливих знарядь, тож дуже активно набирає обертів та стає популярним серед молоді.

Продемонструвати свою майстерність до Голубівки з’їхалися юні спортсмени-любителі з сіл Новостепанівки, Гнатівки, Левенцівки, Шандрівки, Голубівки, Бузівки, Веселого, Орільки, Михайлівки. Усього у заході взяли участь 35 спортсменів.

Змагання у Голубівці відбулися завдяки спільним зусиллям місцевого активіста Сергія Волокітіна та в.о. сільського старости Олександра Нездійминоги.

Дивлячись на виступи юних спортсменів, долучилися до процесу змагань і дорослі, незважаючи на вік та посади. В.о. староста Михайлівського старостинського округу Віталій Напханько вийшов до турніку зробити підйоми з переворотом. В. о. старости Голубівки Олександр Нездійминога частково взяв на себе функції судді, головного тренера збірної Голубівки та завзятого вболівальника в одній особі… І спортсмени, і вболівальники були у захваті від змагань! Всі отримали масу задоволення, а переможці – медалі. Організатори відзначили, що ці змагання лише початок, попереду – ще багато заходів, де у спортивної молоді буде можливість показати себе.
За результатами змагань у фрістайлі перемогу одержав Євген Кібець з с. Бузівки (10 балів), другим став Арсеній Малюк з с. Бузівки (8 балів), третьою – Діана Кайзер з с. Голубівки (7 балів).

У підтягуванні на перекладині у категорії 10-13 років першим став Арсеній Заєць з с. Левенцівки з результатом 16 разів, другим – Давид Малюк з с. Голубівки (15 разів), третьою – Діана Кайзер (14 разів); у категорії 14-17 років переміг Влад Зеленський з с. Шандрівки (40 разів), друге місце посів Влад Бушмін з с. Голубівки (22 рази), третє – Влад Шикута з с. Шандрівки (19 разів); у категорії 18-75 років перше місце одержав Ілля Дробот з с. Веселого (18 разів), друге – Леонід Мельник з с. Левенцівки (10 разів), третє – Роман Клемешов з м. Новомосковска (30 разів, показовий виступ у незаліку).

У віджиманні на брусах у категорії 10-13 років переміг М. Касьяненко (30 разів), другою стала Діана Кайзер (14 разів), третім Михайло Афанасенко (13 разів) (усі – з с. Голубівки); у категорії 14-17 років першим став Влад Зеленський (100 разів), другим – Влад Шикута (37 разів), третім – Максим Федишин з с. Новостепанівки (32 рази); у категорії 18-75 років переміг Руслан Сердула з м. Новомосковська (49 разів), друге місце посів Валентин Кріпак з с. Орільки (47 разів), третє – Олександр Малюк з с. Бузівки (28 разів).