Дітлахи Новомосковщини стали учасниками профілактичного заняття «Школа обережних наук»

У вересні 2019 року  на базі КЗ «Меліоративний ЗДО «Ромашка» Новомосковського району відбулася зустріч дошкільнят  з поліцейськими  офіцерами  Піщанської ОТГ Новіковим О.В., Денисенко А.О., Гужвою В.Т., Кардашовим І.І.  Дітлахи стали учасниками профілактичного заняття «Школа обережних наук».

Заняття з безпеки  життєдіяльності дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки не тільки  і від педагогів  і  батьків, а й від  людей, які мають спеціальні знання. Тому доцільно організовувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу.

Вдале поєднання теоретичних знань з охорони безпеки життєдіяльності дитини з моделюванням ігрових ситуації сприяли  закріпленню знань дітей про правила поводження з небезпечними предметами. Діти мали змогу роздивитися  на фотографіях  як виглядають вибухонебезпечні предмети, а поліцейські розповіли, як треба поводитися у разі небезпеки. Також діти  побачили як виглядає справжній бронежилет, шолом, противогаз.

Хлопчики змагались разом  з поліцейськими у вправах по віджиманню. Таке спілкування сприяє формуванню чоловічого характеру, витримки та дисципліни.

Справжнє захоплення викликали  поліцейські автомобілі. Діти мали змогу не тільки роздивитися їх, а й, навіть, покататися. Вони з готовністю відповідали на питання про дорожній рух, демонстрували своє уміння переходити  дорогу по пішохідному переходу.

Адміністрація закладу, вихователі від імені вихованців висловлюють велику подяку поліцейським офіцерам за небайдуже ставлення та турботу про нашу малечу та сподіваються на подальшу співпрацю.

Комментарии