В школах Новомосковщини дітей вчили протидії булінгу

В закладах загальної середньої освіти Новомосковського району з 4 по 17 лютого 2019 року було проведено заходи, спрямовані на протидію булінгу в учнівському середовищі.

В рамках  реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”, враховуючи Закон України від 18 грудня 2018 року №2657 –VІІІ “Про внесення змін  до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, на виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №638-р “Про реалізацію просвітницького  проекту “Я маю право!» у 2017-2019 роки”, керуючись Законом України від 12 грудня 2018 року №2657 – VІІІ, наказом відділу освіти від 11.02.2019 3 80-з “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)” та з метою створення безпечного освітнього середовища, забезпечення надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу, серед учнів різних шкіл району було проведено заходи, спрямовані на протидію булінгу.

Так, під час реалізації даної програми у 23 закладах освіти були проведені наради при заступниках директорів з виховної роботи з питання опрацювання Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню) та переглянуто відеоролик “Булінг у школі та  як з ним боротися”.

Серед учнів даних закладів освіти проводилось тренінгове заняття “Stop булінг!”. Дітлахам було запропоновано перегляд  відеороликів: “Зупиніться!!! Булінг у школі – говоримо і не соромимось”, “Як запобігти булінгу – поради свідкам”, “Викресли булінг зі свого життя”. Також школярі долучились до створення постерів «Скажи – НІ! булінгу».

Комментарии