Відлуння добрих справ: дитячий садок у Меліоративному облаштували для діточок

Дитячий садок-це Країна Дитинства,в якій господарюють найменші мешканці нашої країни. А допомагають їм добрі,щирі,люблячі дорослі: вихователі та всі робітники дитячого закладу. Звичайно ж важливу роль в освітньому процесі відіграє розвивальне середовище, в якому зростають дошкільнята.  Саме тому влітку дитсадок у Меліоративному був укомплектований та об лаштований для малечі.

Велику допомогу у облаштуванні дитячого закладу завжди надають батьки вихованців. Про це повідомляє директор КЗ «Меліоративний ЗДО «Ромашка»   Н.А.Нестерова.

Адміністрація та усі працівники КЗ «Меліоративний ЗДО «Ромашка» висловлюють найщиріші слова вдячності за ініціативу, працьовитість та небайдужість до проблем дитсадка,а саме: «висловлюємо щиру подяку  батькам за активну участь у ремонті групових приміщень. Окрема подяка найактивнішим батькам: родинам Трущенко,  Колісніченко, Літвищенко, Макогон Є.В., Бабко Н.М.,Губаренко С.Ю., Мірошниченко В.С., Кривенченко С.А., Доброгорській Г.А.,Солодкій А.О.,Носову В.В., Воробйову Ф. Ф.,Коверя Р. Це був справжній урок доброчинності для дітей і дорослих,коли реальні вчинки допомагають створювати позитив і красу навколо людей. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя дошкільного закладу.

Педагогічний колектив КЗ «Меліоративний ЗДО «Ромашка» прагне бути потрібним і корисним Вашим родинам. Ми впевнені у величезних можливостях нашої співпраці. Від усього серця бажаємо Вам душевного спокою, здоров`я  Вам та Вашим дітям,злагоди, взаємопорозуміння та достатку у Ваших родинах», - зазначила директор дитсадка Н.А.Нестерова

Комментарии