Новомосковські працівники ДСНС закликають батьків не наражати на небезпеку дітей

Новомосковський МРВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до містян, які мають малолітніх дітей, із прохання бути більш уважнішими, якнайкраще доглядати за малечею та не залишати дітей на самоті.

Перебуваючи вдома, дітям заборонено чіпати легкозаймистих, хімічних рідин. Від таких рідин можливо отримати отруєння або опіки тіла, очей та дихальних органів.

В побуті необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки. Не можна користуватись електроприладами та обігрівачами без нагляду дорослих. Не можна гратись із відкритим вогнем – сірниками та запальничками.

Дітям заборонено наближатися та перебувати біля водоймищ без супроводу дорослих для запобігання утоплення.

При виявлені підозрілих предметів, залишених речей та сумок – ні в якому разі не можна чіпати їх. Не можна відкривати, торкатись та штовхати такі знахідки. В пакетах та сумках може знаходитись вибухівка. А підозрілі знайдені предмети можуть детонувати та вибухати.

Не можна спускатися у підвали будинків чи інші підземні ходи, катакомби, бомбосховища та люки – там може бути отруйний газ.

Аби попередити травмування, дітям не дозволяється наближатися до будівельних майданчиків, кар’єрів, закинутих напівзруйнованих будівель для запобігання обрушень будівельних матеріалів.

Шановні батьки! Задля безпеки ваших дітей ніколи не залишайте їх самих вдома. Краще навчіть їх безпеці в побуті, аби уникнути небезпечних ситуацій.

Не наражайте на небезпеку ні себе, ні своїх дітей!

Пам’ятайте, у разі виникнення будь-якої ситуації телефонуйте до Служби порятунку «101»