Новомосковський хореографічний колектив «Грація» отримав дипломи Лауреатів І та ІІ ступенів

Щороку сотні творчих колективів та учні мистецьких шкіл беруть участь у Міжнародному конкурсі «Весняна феєрія» в стилі  «Парижська Весна», що  проводить фестивальний проект «Зірки ХХІ сторіччя». 2021 рік – не став винятком, проте карантин вніс свої корективи. Так, 26-28 березня 2021 року у Дніпро проходив вже Х Ювілейний Міжнародний фестиваль – конкурс «Весняна феєрія». Серед учасників фестивалю був і Новомосковський зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація».

Головною метою фестивалю-конкурсу є пропаганда, підтримка і розвиток музичного та хореографічного мистецтва, виховання у молоді розуміння та поваги до всіх видів мистецтв, духовної культури, як основи світогляду. На таких заходах завжди є можливість спілкування, обміну досвідом роботи для викладачів та керівників виконавських колективів.

Професійне журі Міжнародного конкурсу «Весняна феєрія» в стилі  «Парижська Весна» достойно оцінило виступи кожного учасника та колективу.

Наші земляки, талановиті і неперевершені учасники Новомосковського зразкового хореографічного колективу сучасного танцю «Грація» привезли додому дві високі нагороди. Старша група стала Лауреатами І премії, а середня – Лауреатами ІІ премії.

Вітаємо колектив та їх керівника Олену Балду з перемогою та бажаємо подальших яскравих успіхів!