Новомосковський хореографічний колектив «Грація» дасть концерт на честь ювілею свого керівника

12 лютого 2020 року о 17:00 у Новомосковському міському будинку культури ім О. Гончара відбудеться ювілейний вечір на честь святкування 50-ліття керівника Зразкового хореографічного колективу сучасного танцю «Грація».

Нагадаємо, що колектив сучасного танцю «Грація» існує з 1987 року під керівництвом Олени Григорівни Балди та є постійним учасником всіх міських заходів, що проводяться Управлінням культури, молоді, національностей і релігій та Новомосковським міським Будинком культури ім. Олеся Гончара. У 2002 році колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий», а у 2005, 2008, 2011, 2014 та 2017 роках звання було підтверджено.

За час існування колективу, педагогам вдалося створити стабільний дитячий колектив, який налічує трохи більше 100 вихованців віком від 5-ти до 18-ти років. Високий рівень виконавської майстерності вихованців та постановочної роботи педагогів дають змогу урізноманітнити репертуар цікавими хореографічними творами. Керівники з великою відповідальністю та особливим  відношенням підходять до створення концертних номерів. Кожен має тему, ідею, несе їх в суспільство. За кошти батьків створюються різноманітні, яскраві костюми для кожного учасника колективу окремо.

З 1987 року за історію існування зразкового колективу  сучасного танцю «Грація» навчались мистецтву танцю майже 1500 учасників, багато з яких отримали професійну хореографічну освіту та працюють у багатьох країнах світу.

Щорічно колектив приймає участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах, де завжди отримує призові місця.