Новомосковський відділ пробації допоміг місцевому жителю отримати новий паспорт

Новомосковським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області було здійснено ряд заходів з сприяння в оформленні паспорта суб'єкту пробації, який перебуває на обліку.

Суб’єкт пробації (чоловік, який знаходиться на обліку Новомосковського відділу пробації), втратив паспорт громадянина України, і вимушений був звернутись за допомогою у вирішенні даного питання до працівників Новомосковського міськрайонного відділу пробації.

Завдяки взаємодії між різними державними установами, а в даному випадку співпраці з Державною міграційною службою у місті Новомосковську, для чоловіка було створено всі необхідні умови в отриманні ID-паспорту картки громадянина України.

Отримавши паспорт громадянина України, який є документом, що посвідчує особу власника тепер чоловік має змогу втілити свої мрії в реальність, одружитись та офіційно працевлаштуватись.

Працівниками уповноваженого органу з питань пробації постійно проводиться робота щодо виявлення та сприяння у вирішенні нагальних соціальних проблем осіб, які перебувають на обліку.

Паспорт - це основний загальногромадянський офіційний документ, виданий спеціально уповноваженим на те державним органом, який посвідчує особу власника, його правове положення, соціально-біологічні властивості та визначає його приналежність до певної держави.

 

Новомосковський МРВ

філії Державної установи

«Центр пробації»

У Дніпропетровській області