Новомосковська служба зайнятості надає підтримку особам з інвалідністю

Суспільство закликає робити кожний рік хоча б невеликий крок для того, щоб в повсякденному житті бар’єрів та труднощів для таких людей стало трохи менше. 3 грудня вся країна відзначала Міжнародний день людей з особливими потребами. Саме таді в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості було проведено «Семінар за участю осіб з інвалідністю» та міні-ярмарок вакансій.

На захід були запрошені соціальні партнери та представники ринкоутворюючих підприємств: ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод», ТОВ «Новомосковський посуд», ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика», з якими присутні на семінарі могли поспілкуватись та отримати відповіді на свої питання.

Заступник начальника Новомосковського відділу обслуговування громадян головного управління ПФУ у Дніпропетровській області Мельник Тетяна Володимирівна розповіла про умови призначення пенсії по інвалідності, можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду з метою отримання послуг, підключення послуги смс-інформування від Пенсійного фонду.

Заступник начальника відділу Управління праці та соціального захисту м. Новомосковська Застава Наталія Петрівна, спираючись на сучасну законодавчу базу, розповідала про послуги, що можуть отримати особи з обмеженими можливостями, користуючись допомогою Управління праці та соціального захисту.

Представник Новомосковської МСЕК, лікар-реабілітолог  Дащенко Олена Вадимівна розповідала про важливість трудової реабілітації з урахуванням особливості здоров’я кожної людини, про умови проходження МСЕК.

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Пасішна Ірина Миколаївна ознайомила присутніх з послугами центру зайнятості, наголосила на можливість проходження професійного  навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, побажала мати  активну позицію, щодо власного працевлаштування.

Представники ринкоутворюючих підприємств: ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод», ТОВ «Новомосковський посуд», ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» розповіли присутнім про вакансії для людей з інвалідністю та про умови праці, які для них створено.