Новомоковський боксер потрапив у трійку найкращих на міжнародному турнірі серед юніорів у Харкові

З 27 по 31 березня у Харкові, на базі спортивного комплексу «ХТЗ», проходив п’ятий міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи медаліста Олімпійських ігор 2000 року Сергія Данильченка. Учасниками міжнародного турніру були більше двох сотень спортсменів. Новомосковськ, будучи у складі Української збірної, представляв наш земляк Ілля Зіньковський.

Загалом участь у цьогорічному розіграші змагань брали команди Білорусі, Молдови, Хорватії, Болгарії, Румунії, Грузії, Азербайджану, а також два склади юніорської збірної України.

Фінальний день змагань проходив 31 березня. Юний спортсмен з Новомосковська – Зіньковський Ілля Янович – КМСУ, Чемпіон України з боксу серед юнаків минулих років, вихованець тренера Андрія Безменка,  здобув бронзову нагороду на міжнародному турнірі з боксу серед юніорів у ваговій категорії +80.

У півфінальному поєдинку 14-річний боксер з Новомосковська Ілля Зіньковський поступився місцем майбутньому чемпіону України киянину Дмитру Баблюку.

У підсумку в рамках медального заліку змагань першість здобула Національна збірна України. В активі наших боксерів 8 золотих, 7 срібних та 13 бронзових медалей. Друге та третє місця посіли команди Румунії та Грузії відповідно.