На Новомосковщині урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю

29 березня 2021 року у селі Голубівка Новомосковського району, за участю Голови Перещепинської міської територіальної громади Ярослава Цвіркуна, військового комісара Новомосковського ОМТЦК та СП підполковника Анатолія Бакуна, громади села Голубівка відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки кулеметнику механізованого взводу військової частини А1302 старшому солдатові Лайкову Володимиру Михайловичу, справжньому патріоту і громадянину, мужньому і рішучому військовослужбовцю.

Народився Володимир 8 жовтня 1985 року в селі Голубівка Новомосковського району.

В липні 2015 року Володимир був призваний за мобілізацією на військову службу, а згодом, підписав контракт, й до березня 2017 року приймав участь в російсько-українській війні в складі 30 окремої механізованої бригади.

В квітні 2017 року Володимир знову пішов до Збройних Сил України захищати свою державу, й продовжив боротьбу з агресором.

Володимир Михайлович під час військової служби ніколи не шукав легких шляхів та завжди бездоганно виконував свій військовий обов’язок, залишаючись пліч-о-пліч зі своїми побратимами.

7 червня 2017 року поблизу села Жолобок, що в Луганській області, йшов бій, під час якого наші воїни захопили ворожу позицію. Після десятої години ворог почав обстрілювати позиції наших захисників з важкої артилерії та стрілецької зброї. Вибух одного з снарядів обірвав життя Володимира.

26 лютого 2018 Указом Президента України від  №42/2018 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності старшого солдата Лайкова Володимира Михайловича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).