На Новомосковщині вшанували пам’ять загиблого учасника АТО

29 березня 2021 року, в селі Голубівка Новомосковського району, пройшла церемонія відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО Лайкова Володимира Михайловича.

Народився Володимир 08 жовтня 1985 року в селі Голубівка Новомосковського району. З 2015 року стояв на захисті України від окупантів. За цей час служив у лавах 30-ої окремої механізованої бригади та 93-ої окремої механізованої бригади. 7 червня 2017 року у кривавому бою під час виконання бойового завдання по захвату та утриманні території, яка була підконтрольна незаконно створеним збройним формуванням у районі населеного пункту с. Кримське Новоайдарського району Луганської області Володимир загинув у віці 32 років.
Указом Президента України від 26 лютого 2018 року №48/2018 “За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України” старший солдат Лайков Володимир Михайлович нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
Під час заходу виступили перший заступник міського голови Олена Чумаченко, військовий комісар Новомосковського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Бакун Анатолій та класний керівник Володимира Лайкова - Славна Неля Андріївна.
Щиро дякуємо мешканцям та агропідприємствам Голубівського старостинського округу, котрі надали благодійну допомогу на організацію заходів по вшануванню пам'яті загиблого героя та на виготовлення дошки: Ричик С.Г., Будзінський Н.В., Боровиченко С.І., Кулик В.Г., Шмараев О.Н, Славний К.І., ТОВ «Світанок».
Активну допомогу у зборі коштів та в організації митингу надали депутати Перещепинської міської ради Дмитро Стрибка та Світлана Булава, завідувач військово-облікового бюро міської ради Оксана Фещенко та провідний спеціаліст з питань культури, туризму та спорту міської ради Світлана Бейник.
Окремо висловлюємо подяку учаснику АТО Назарову Анатолію та голові Перещепинської міської спілки ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Преду Анатолію за волонтерську допомогу при встановленні пам'ятної дошки.

Вічна слава Герою.