м. Новомосковськ: фахівці ДСНС закликали батьків дбати про безпеку дітей

На жаль, статистика нещасних випадків за участю дітей, які перебували навіть під наглядом батьків, занадто велика. Саме такі ситуації змушують задуматися про те, що слід бути трохи уважніше по відношенню до своїх дітей. Турботливі батьки просто зобов’язані знати правила, які їх чадо мусить дотримуватися, перебуваючи вдома адже батьки завжди являються для неї зразком.

Тому, 25-го листопада інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження надзвичайних ситуацій з дітьми, було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з батьками в місті Новомосковськ на вулиці Приворкзальній. Дорослих попередили про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, та закликали не наражати юних мешканців міста на небезпеку.

Вогнеборці наголосили на тому, що вкрай важливо дотримуватися правил безпечної поведінки життєдіяльності та надали деякі рекомендації співрозмовникам. Акцентували увагу на тому, що не можна залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час. Важливо обмежити дитині доступ до всіх видів відкритого вогню та не допускати її до кухонної плити, коли на ній готується їжа.

Також, було зазначено про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя, особливо коли йдеться про недогляд за малолітніми дітьми, які найчастіше не можуть правильно зорієнтуватися, потрапивши в небезпечну ситуацію. Для кращого засвоєння інформації фахівці ДСНС залишали своїм співрозмовникам інформаційні листівки.

По завершенню кожної з бесід рятувальники зауважили, що у разі виникнення надзвичайної події потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».