Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 19 травня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!
Учора ворог атакував ракетами Дніпро, одну ракету збила наша ППО, друга зруйнувала об’єкт транспортної інфраструктури. Осколкові поранення отримали двоє жінок та чоловік.
З «Ураганів» агресор обстріляв і Зеленодольську та Апостолівську громади нашої області, людей не зачепило.

У Новомосковську ревуть сирени. Але все спокійно. Дякуємо ЗСУ!
Радіємо з того, що нашим хлопцям й дівчатам вдається неможливе: вони вже показали всьому світові, хто ми є,
і водночас показали істинну ціну войовничим заявам окупанта - найавторитетніший діловий журнал світу «Forbеs» з різницею в 3 місяці опублікував матеріали з назвами:
12 лютого – «Чи вторгнеться росія в Україну», а 16 травня – «Чи вторгнеться українська армія в росію». Здається, принизити орків ще більше просто неможливо.

Допомагаймо ЗСУ, чим можемо! Залишки окупаційних військ повинні бути вигнані з нашої землі якнайшвидше! Це можна зробити тільки гуртом. Тому тим, хто перебуває в тилу, заспокоюватися не можна – навпаки, настав час, коли треба працювати з максимальною віддачею – за себе і за того хлопця.

Сьогодні - день вишиванки. Традиційно в цей день школярі одягали вишиванки та прямували на уроки, а дорослі – на роботу. На жаль, через війну не всі це зможуть сьогодні зробити. Але хто може - закликаю навіть в цих умовах знайти спосіб продемонструвати свій своєрідний генетичний код. Впевнений, що й наші рідні і знайомі, які зараз тимчасово перебувають за кордоном, здивують світ яскравістю національних фарб, заполонять мережі українською вишиванкою.
Це найкращий спосіб показати наше єднання і продемонструвати росіянам та їх пропагандистам, що, попри їх сподіванням, Україна є і вона не здасться. Здадуться вони!

Нагадую, що сьогодні з 15.00 до 18.00 на площі Героїв пройде благодійний ярмарок виробів ручної роботи та патріотичних футболок.
Долучайтесь і до організації, і до участі. Молодіжний центр Новомосковська зібрані кошти направить на потреби ЗСУ.
Працюємо на перемогу!🇺🇦
Бажаю всім спокійного дня.💙💛