Жителів Новомосковська просять допомогти родині у якої повністю згоріла квартира

Ввечері 29 вересня у Новомосковську по вулиці Гетьманській, 55, в дев’ятиповерховому житловому будинку, сталася пожежа, яка знищила близько 4-х балконів. Через те, що деякі мешканці цієї багатоповерхівки припаркували свої авто у дворі (практично біля кожного під’їзду), вони заблокувавши проїзд для пожежної спецтехніки.  Допоки рятувальники витрачали деякий час на проїзд до місця пожежі, вогонь з балконів перекинувся і на квартири новомосковців. Чиєсь майно вдалось врятувати, а чиєсь – ні.

Так, під час пожежі повністю згоріла квартира однієї із мешканок багатоповерхового будинку, матері двох дітей, яка мешкала там зі своєю матір’ю (жінкою літнього віку). Люди залишились без житла та особистих речей.

Наразі мешканців міста просять допомогти родині хто чим зможе. У соцмережах розпочали збір коштів для допомоги постраждалої родини. Ніхто нікого не змушує та не каже про величезні суми грошей. Зараз цій родині важлива кожна копійка, адже вони залишились без даху над головою.

Якщо ви маєте змогу та бажання допомогти, то можете відправляти кошти на картку мами Лігоцької Юлії Василівни 5168 7422 3915 9464.