Дітей та молодь Новомосковщини запрошують на марафон з української мови

Стартував прийом заявок на ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. Приєднатися до інтелектуальних змагань запрошують і дітей та молодь Дніпропетровщини. Про це повідомили в облдержадміністрації. 

«У лютому 2021 року на перший онлайн-марафон  зареєструвалися більше 40 тис учнів та студентів. Понад 800 із них отримали найвищі результати. Нині інтелектуальні змагання стартували вдруге. Вже можна подати заявку на участь», – сказала начальниця управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Валентина Середня.

Завдання марафону розробила творча група вчителів та викладачів української мови. На чолі –  доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Приєднатися, зокрема, можуть учні 3-11 класів, профтехів, студенти вишів. Для участі необхідно подати заявку та зареєструватися на платформі до 31 жовтня.

Учасники, які пройдуть всі чотири етапи марафону, отримають сертифікати.  Ті, хто  набере найбільшу кількість балів, – дипломи.