ДСНСівці провели чергові рейдові заходи у Новомосковську

З метою профілактики коронавірусу та дотримання вимог карантинних заходів, 28 грудня інспектори Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України в області провели інформаційно-роз’яснювальний захід в місцях масового відвідування людей у місті Новомосковськ на вулиці Гетьманській.

Під час проведення рейдового заходу співробітники Служби порятунку «101» зауважили на тому, що слід пам’яти коронавірусна інфекція впливає на різні групи людей в різному ступені. У більшості інфікованих хвороба протікає у легкій або середній формі важкості, і їм не потрібна госпіталізація, але бувають випадки важкої форми перенесення хвороби, де госпіталізація є невідкладною. Для убезпечення громадян Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення – добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Продавцям зауважили на тому, що напередодні новорічних свят, кількість людей збільшується в магазинах, тому потрібно частіше дезінфікувати приміщення, та слідкувати за дистанцією відвідувачів.

Надзвичайники застерегли співрозмовників, що дотримання дистанції, носіння маски, гігієна рук та вакцинація рятують життя. Всім слухачам рятувальники вручили тематичні листівки та побажали здоров’я, закликали бути обережними і не нехтувати правилами безпеки.