Деякі навчальні заклади Новомосковщини отримали нові шкільні автобуси

До сільських навчальних закладів Дніпропетровщини поїхали ще 13 нових автобусів. Автобуси поїхали до Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Синельниківського районів. Отримали новий транспорт Губиниська школа та Знаменівський ЗЗСО-ДЗ І-ІІІ ступенів.

Ключі від автотранспорту керівникам закладів Тетяні Новицькій та Яні Солошенко вручили заступник голови облдержадміністрації Ольга Горб та начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради Лілія Гиренко.

«Цьогоріч Дніпропетровська область першою використала державну субвенцію та придбала 26 нових шкільних автобусів, які легко та безпечно доставлятимуть дітей з віддалених сіл на навчання», – повідомила Ольга Горб.

Автобуси забезпечуватимуть підвезення учнів навчальних закладів Губиниської та Піщанської об’єднаних територіальних громад. Вони розраховані на 30 місць, мають зручні сидіння з пасками безпеки, вдосконалену систему опалення, пристрої для обмеження швидкості та відповідають усім стандартам для перевезення школярів.

«Нові автобуси дозволять дітям не лише добиратися до школи, а й брати участь у культурних, спортивних, просвітницьких проектах», – наголосила Лілія Гиренко.

Так, у Губиниській ЗЗСО навчаються 415 дітей. Вона має 5 філій та один автобус, який підвозить дітей, котрі живуть за три кілометри від школи.

«Другим автобусом зможемо доставляти до опорного закладу школярів з віддалених сіл, які навчалися у філіях до 9 класу. Тепер вони зможуть продовжити освіту у хороших умовах, адже ми маємо і мультимедійні дошки, і комп’ютерний клас», – зазначила виконуюча обов’язків директора школи Тетяна Новицька.

«Еталон», який передано Піщанській громаді, забезпечуватиме підвезення учнів навчальних закладів Знаменівського старостинського округу.