В Новомосковському районі відкрито клас безпеки

Відкриття "Класів безпеки" створює нові умови, а значить і можливості для отримання нових знань з надання домедичної допомоги, дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, правил пожежної безпеки, дій при "Повітряній тривозі" та безпеки життєдіяльності в цілому.

Саме про це йшла мова сьогодні у одному з ліцеїв Чернеччинської сільської ради, де було створено «Клас Безпеки», а рятувальники провели перше заняття для вчителів.

Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога. Це фактори, які ми не можемо контролювати. Саме тому важливо набувати нових навичок та формувати стійкі поведінкові звички дітей під час перебування в школі, на вулиці, або вдома. Над цим постійно працюють рятувальники.

Також, за допомогою наочних матеріалів та практичних відпрацювань діти зможуть вивчати правила безпеки життєдіяльності, навчитися правильно діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Особливу увагу під час створення класу приділено навчанню дітей діям у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.