Відбулась чергова XI сесія Новомосковської міської ради VIII скликання

Сьогодні, 30 червня, у великій залі Новомосковської міської ради зібрались депутати, представники місцевої влади, директори та представники комунальних, та держустанов міста, представники ЗМІ та громадськість на чергову XІ сесію Новомосковської міської ради VIIІ скликання.

В залі міськради зареєструвалися 31 з 38 народних обранців. Сам же порядок денний складався з 28 питань.

Після того як депутати обрали секретаріат та лічильну комісію, присутні змогли приступити до розгляду черги денної.

На сесію винесли та розглянули наступний перелік питань:

- Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №19 «Про бюджет Новомосковської міської територіальної громади на 2021 рік».

- Про затвердження міської цільової програми «Управління місцевим боргом бюджету Новомосковської міської територіальної громади на 2021-2026 роки».

- Про підписання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Новомосковською міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

- Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

- Про затвердження положення про Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

- Про включення до переліку другого типу та надання дозволу на оренду футбольного поля зі штучним покриттям середньої загальноосвітньої школи № 6 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Зіни Бєлої, 6 м.Новомосковськ.

- Про включення майна комунальної власності до Переліку другого типу.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 30.04.2021р. за №323 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ двох колісних одноковшових фронтальних міні навантажувачів Bobcat S770 у комплекті з додатковим навісним обладнанням, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області».

- Про зняття з балансу управління ЖКГ та КБ приватизованих квартир.

- Про передачу майна на баланс КП «Новомосковськ водоканал» та управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

- Про внесення змін до міської цільової програми «Сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово - будівельних кооперативів м.Новомосковська на 2020 – 2023 роки».

- Про передачу пожежної мотопомпи з балансу виконавчого комітету Новомосковської міської ради на баланс КП «Новомосковськ водоканал».

- Про надання згоди на списання автобуса ЛАЗ 699 Р, 1994 року випуску, який знаходиться на балансі КП «Новомосковськ водоканал».

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 227 від 21.12.2016 року «Про затвердження Порядку надання в тимчасове користування об’єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м. Новомосковська».

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 24.12.2020р. №18 «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2021 рік.

- Про дозвіл розробки містобудівної документації «Генеральний план м.Новомосковськ Дніпропетровської області та План зонування м.Новомосковськ Дніпропетровської області  (у складі Генерального плану)».

- Про дозвіл розробки містобудівної документації «Детальний план частини території, обмеженої вул. Калнишевського, пл. Героїв, вул.Гетьманська, вул. Українська в м.Новомосковську Дніпропетровської області».

- Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель м. Новомосковськ на 2019-2021 роки.

- Земельні питання.