Вчитель фізики з с. Знаменівка став лауреатом обласної педагогічної премії

Нещодавно у Дніпропетровській обласній державній адміністрації вчителю фізики та керівнику гуртка спортивного орієнтування гімназії Знаменівського ліцею Піщанської сільської ради Олександру Васильовичу Купрієнку було присвоєно звання лауреата обласної педагогічної премії 2021 року за багаторічну педагогічну діяльність та високі досягнення вихованців гуртка спортивного орієнтування.

Туризмом та спортивним орієнтуванням Олександр Васильович займається з 1970 року. З 1972-го водить в походи школярів. Був керівником подорожей по Україні, Росії, Молдавії, Румунії, Болгарії та Польщі. За майже п’ятдесят років під його керівництвом проведено 552 походи, з них 27 - категорійних велопоходів, 98 - багатоденних походів. 161 учаснику присвоєно ІІІ розряд з туризму. Його вихованці взяли участь у понад 20 чемпіонатах України зі спортивного орієнтування та спортивного орієнтування на велосипедах, були багаторазовими переможцями та призерами у цих змаганнях. Серед гуртківців один кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування, 6 мають І, 39 - ІІ , 73 – ІІІ розряди, 71 - ІІІ юнацький розряд.

За даними Федерації спортивного орієнтування Дніпропетровської області, у 2017 році О. В. Купрієнко увійшов до десятки кращих дитячих тренерів зі спортивного орієнтування.

Вітаємо із заслуженою нагородою! Щиро зичимо успіхів, натхнення та нових звершень!