Вихованці ЦХЕТУМ з творчим візитом завітали до сільських шкіл Новомосковського району

Вихованці Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді завітали з творчим візитом до однолітків з Михайлівського НВК та Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби поділитися своїми здібностями й досягненнями, набутими за навчальний рік.


У Михайлівському Будинку культури юних артистів та керівників закладу гостинно зустріли в. о. старости Михайлівського старостинського округу Віталій Павлович Напханько, керівник вокального жіночого ансамблю БК Петро Миколайович Павленко, вчителі та гамірна малеча разом зі своїми батьками.
Присутні зачаровано слухали спів вихованців вокального гуртка «Бельканто» (керівник Д. В. Домащук), його солістів, дипломантів конкурсів різних рівнів Анастасію Шишацьку, Євгенію Крачковську, Руслану Коваленко та випускника дитячої школи мистецтв (директор О. П. Пред) Богдана Шестипалова, насолоджувалися запальними танцями володарів гран-прі міжнародних фестивалів-конкурсів, зразкового хореографічного гуртка «The Вest» (керівник Л. А. Олійник), солістів Анастасії Базі та Антона Свергуна.

А коли Карина Новик та Ізабелла Єрмоленко – дипломанти ІІ та ІІІ ступенів відбіркового туру ІІ обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» – і Софія Кравченко читали художні твори, у залі було чутно дихання глядачів.
В. П. Напханько висловив гуртківцям і працівникам закладу вдячність та пригостив гостей солодкими напоями і цукерками.


Голубівська ЗОШ І- ІІІ ступенів (директор Наталія Анатоліївна Чернявська) теж зібрала глядачів у місцевому Будинку культури. Позитивні емоції та яскраві враження переповнювали, а душа раділа за талановиту молодь нашої об’єднаної територіальної громади.

Щира вдячність за приємну подорож до земляків перещепинському міському голові В. І. Савєльєву та начальнику відділу освіти Л. М. Явтуховській.

Зустрічі закінчилися теплими обіймами у нескінченних фотоспалахах та побажаннями нових творчих злетів і перемог. Тож засіваймо добро і робімо все, аби кожна дитина відчувала себе рідною на рідній землі серед рідних людей усієї нашої української родини.

За матеріалами “Присамарська нива”