Вихованці Новомосковської музичної школи зайняли перші місця на фестивалі дітей з особливими освітніми потребами

В Дніпрі завершився перший фестиваль творчості дітей з особливими потребами «В обіймах таланту». Через карантинні обмеження даний конкурси проводився в онлайн форматі, але це не завадило талановитим вихованцям Новомосковської школи естетичного виховання ім. М. Бровченка проявити свої творчі здібності.

Усі роботи учасників перевіряли\переглядали викладачі та студенти випускного курсу Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, адже на теренах саме цього навчального закладу з’явилась ідея створення фестивалю.

Доречи, найкращих у номінаціях запрошували на безкоштовні майстер-класи педагогів мистецько-художнього коледжу культури. Так, на майстер-клас в номінації «народні інструменти» приїжджала учасниця фестивалю Дар`я Швець з Новомосковська. Дівчинка від народження незряча, але співає і навчається грі на акордеоні. Дар`я першою з учасників фестивалю відвідала бескоштовний майстер-клас.

Після того, як журі переглянули усі надіслані роботи учасників фестивалю, було обрано найкращих конкурсантів. А декілька днів тому відбувся гала-концерт. В ньому взяли участь ті, хто мав  можливість приїхати. Як і годиться, переможці отримали нагороди.

Учениці НМШ ім. М. Бровченка Ляшенко Ольга (викл. Макарова Н.О.) та Швець Дар'я (викл. Саглаєва О.В.) вдало виступили на сцені мистецько-художнього коледжу, а також отримали званнями Лауреатів І премії.