Бійців 93-ї ОМБр «Холодний Яр» нагородили за пильність у боротьбі з контрабандою

Про це стало відомо з офіційної сторінки 93-ї ОМБр Холодний Яр у Facebook.

93-а окрема гвардійська механізована бригада «Холодний Яр» розташована у смт Черкаське Новомосковського району та у березні 2014 року, однією з перших вирушила на захист кордонів України. Сьогодні воїни бригади стоять на захисті нашої держави.

Бійців, що проявили пильність у боротьбі з контрабандою, нагородили грамотами та гравертонами із символікою 93 бригади Холодний Яр. Їх вручав особисто командир бригади полковник Дмитро Брижинський. Він подякував і потиснув руку холодноярцям, які під час служби проявили розумну ініціативу й доклали зусиль до викорінення контрабанди у зоні відповідальності бригади.

Останнім часом бійці здійснили низку затримань правопорушників, які намагалися проникнути на підконтрольну українському урядові територію в обхід КПВВ й нелегально пронести товари, зокрема, сигарети із маркуванням Луганської псевдореспубліки. Про один із таких випадків ми писали раніше. Потім схожі інциденти повторилися. Усі порушники були передані Національній поліції.

93 бригада Холодний Яр вкотре попереджає: ми не допустимо контрабанди та нелегального перетину лінії розмежування поза встановленими контрольно-пропускними пунктами.